Reprezentant Vanzari - VETRO DESIGN

Anunț publicat pe 13 Feb 2019

5 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

Cerinte: Persoana dinamica, orientata spre rezultate, foarte comunicativa, dornica de afirmare. Studii medii sau superioare, student sau absolvent. Cunostinte operare PC, Word si Excel. Cunoasterea limbii Engleze este un avantaj. Atentie la detalii si foarte ordonata.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea jobului: Contactarea Clientilor interni si luarea comenzilor - pregatirea documentelor de livrare. Cautarea de posibili clienti, ofertare, activitati de marketing specifice. Participarii la targuri interne si externe, distribuirea de cataloage. Programe si Cursuri specifice de pregatire profesionala. Posibilitati de avansare in cadrul firmei. Salarizare: 4000 lei (Brut) + Bonuri de Masa + Bonusuri(procent din vanzari). Daca doriti detalii va rog sa ma contactati 0724429792 sau adresa de email: vanzari1@vetro.ro

Despre VETRO DESIGN

Website: www.vetrodesign.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 3 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 5
  • Departament:
  • Experienta minima: 6 luni
  • Permis de conducere: Nu