Reprezentant Vanzari Export - VETRO DESIGN

Anunț publicat pe 13 Feb 2019

3 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

Cerinte: Persoana dinamica, orientata spre rezultate, foarte comunicativa, dornica de afirmare. Studii medii sau superioare. Cunostinte operare PC, Word si Excel; Cunoasterea unei limbi straine: Germana, Franceza, Spaniola, Portugheza, Bulgara, Ungara foarte bine este un avantaj. Atentie la detalii si foarte ordonata. Disponibilitatea de a calatori pentru a participa la targuri externe.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea jobului: Contactarea Clientilor Externi si tarile Est Europene si luarea comenzilor - pregatirea documentelor de livrare. Cautarea de posibili clienti, ofertare, activitati de marketing specifice. Participarii la targuri interne, distribuirea de cataloage. Programe si Cursuri specifice de pregatire profesionala. Posibilitati de avansare in cadrul firmei. Salarizare: 4000 lei brut + Bonuri de Masa + Bonusuri si se va negocia in functie de experienta avuta, in cadrul unui interviu. Pentru detalii: 0724429792 sau angajare@vetro.ro

Despre VETRO DESIGN

Website: www.vetrodesign.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 3 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament:
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza, Gemana, Franceza
  • Permis de conducere: Nu