Inginer Horticol /Agronom - Unisports Evo SrL

Anunț publicat pe 29 Oct 2021

1 post disponibil - Tehnic

Descrierea candidatului ideal

Absolvent al Facultatii de Horticultura /Agricultura. Cautam persoane dornice sa invete lucruri noi pe care sa le aplice. Abilitati de intretinere spatii verzi, cunostinte de utilizare tractor si masini. Simț de răspundere, spirit de echipă, seriozitate și inițiativă Vorbitor de limba engleza, nivel mediu.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabil cu implementarea planului de intretinere a suprafetelor de gazon natural pe terenuri de joc ( fotbal, rugby, etc ) Permis de conducere Cat B. Job full time Salariu motivant cu posibilitate de a creste in funtie de performanta si experienta acumulata Pentru informatii suplimentare va stam la dispozitie la tel: 0791.16.19.21

Despre Unisports Evo SrL

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Tehnic
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu