Angajare inginer tehnolog in industria alimentara (tel.0743047028) - SC LEFRUMARIN SRL

Anunț publicat pe 26 Jun 2020

1 post disponibil - Fabricatie

Descrierea candidatului ideal

- candidatul trebuie sa aibă studii superioare finalizate în domeniul industriei alimentare - experienta anterioara în domeniul industriei alimentare minim 2 ani - persoana talentata , atenta la nevoile celorlalți. - persoana energica, flexibila cu foarte bune abilitați de relaționare, comunicare, organizare și planificare - capacitate de analiza și sinteza - abilitați în lucrul cu subordonați și de coordonare, motivare, gestionare conflicte - sa fie o persoana corecta și atenta la detalii

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- se ocupa cu lansarea producției conform planului de producție agreat, - urmărește realizarea producției din punct de vedere cantitativ și calitativ - asigura și respecta procedurile de fabricație, - completează corect documentele și rapoartele de producție, - este responsabil cu respectarea rețetelor fiecărei categorii de produs. - reglementează și standardizează modul de lucru - asigura documentația tehnica pentru produsele procesate și participa la politici de calitate - dacă are în subordine și o formație de lucru atunci se ocupa și de coordonarea acelei formațiuni cu focusarea pe recrutare,training si management al performantei pentru echipa de productie pe care o coordoneaza. - se ocupa de planificarea eficienta a producției (lunar, săptămânal, zilnic) și asigurarea resurselor umane și a materialelor necesare

Despre SC LEFRUMARIN SRL

Website: https://www.lefrumarin.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Brașov,
    Săcele Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Fabricatie
  • Experienta minima: 24 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 500 €