receptioner hotel 4*Pedeal - SC KARPATEN HOTELS SRL

Anunț publicat pe 26 Jul 2019

2 posturi disponibile - receptie

Descrierea candidatului ideal

-bune aptitudini de comunicare și relaționare - abilități organizatorice - seriozitate, punctualitate - atitudine orientată către client - spirit de observație și atenție la detalii - cunoștinte de limba engleză, nivel conversațional - cunoștinte Microsoft Office (excel, word) - cunoștințe de lb. germană/ franceza (constituie avantaj) - experiență pe un post similar (constituie avantaj) - cunoștințe soft hotelier (constituie avantaj)

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- activități specifice recepției: check-in/check-out, încasare și facturare clienți - corespondența cu clienții - introducerea de rezervări în sistem Ofertă: - salariu motivant - sporuri - cazare sau decontare transport - mediu de lucru plăcut și motivant - echipă tânără și profesionistă

Despre SC KARPATEN HOTELS SRL

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Brașov,
    Predeal Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: receptie
  • Limbi straine: Engleza, Gemana, Franceza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 350 €