Inginer Topograf - SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Anunț publicat pe 08 May 2023

1 post disponibil - SC Garden Center Grup SRL

Descrierea candidatului ideal

Profilul candidatului: • Studii superioare in domeniu, finalizate, • Experienta in masuratori topografice minim 1 an - constituie avantaj, • Cunostinte de operare in AUTOCAD si Microsoft Office, programe specifice pentru cadastrul sporadic: TopoLT, CADGEN, Toposys, etc., • Cunostinte in a utiliza aparatura specifica domeniului de activitate (GPS, Statie Totala, Nivela), •Capacități bune de comunicare atat cu lucrătorii din subordine cât și cu reprezentanții Beneficiarului, • Posesor permis de conducere categoria B, • Serios, responsabil si profesionist, • Autorizarea ANCPI pentru avizarea lucrarilor la OCPI - constituie avantaj, • Experienta in lucrari de drumuri/apa/canal - constituie avantaj, • Disponibilitate pentru deplasari in tara pe diverse santiere.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea postului: • Intocmeste documentatii tehnice de specialitate (planuri topografice, planuri de situatie, planuri AS BUILT), • Efectuează măsurători in teren si trasari topografice, • Prelucreaza datele culese din teren si realizeaza planurile topografice/ documentatiile, • Realizeaza tabelele de cote pentru lucrari de drum/apa/canal, • Colaboreaza cu seful de santier in coordonarea echipelor de muncitori in santier, • Efectueaza ridicări topografice și relevee specifice (Statie totala/GPS), • Obtine documentatia necesara proiectelor, • Raspunde de utilizarea corecta a echipamentului si instrumentarului din dotare, in conformitate cu reglementarile firmei, • Avizeaza lucrarile la OCPI Beneficii: • Contract de munca pe perioada nedeterminta, siguranta locului de munca, • Salariu fix atractiv, • Tichete de masa, • Ore suplimentare plătite (dacă este cazul), • Suportul colegilor în desfășurarea activității, • Posibilitatea de dezvoltare în carieră, Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu. Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: sonia.mirea@e-g.ro Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0746.152.175; Sediu firmă: Oraș Magurele, Str. Atomistilor, nr. 127-135, Jud. Ilfov

Despre SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Website: www.e-g.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Măgurele Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: SC Garden Center Grup SRL
  • Permis de conducere: Da