Inginer Horticol - SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Anunț publicat pe 08 May 2023

2 posturi disponibile - Garden Center Grup

Descrierea candidatului ideal

Profilul candidatului: • Studii superioare in domeniul horticol, • Experienta in domeniu minim 1 an - constituie avantaj, • Permis auto categoria B, • Atitudine si comportament profesional, • Abilitati de comunicare, organizare si planificare, • Seriozitate, promptitudine si dorinta de a rezolva eficient situatiile din teren, • Disponibilitate pentru deplasari, • Disponibil pentru program prelungit (atunci cand situatia impune).

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea postului: • Se ocupa de lucrari de amenajare si intretinere spatii verzi, • Participa activ la toate activitatile de plantare si intretinere spatii verzi, • Coordoneaza, instruieste si supravegheaza personalul din subordine, • Coordoneaza plantarea, intretinerea, toaletarea plantelor si a arborilor, • Verifica si asista lucrarile planificate, consumurile de materiale si stadiul lucrarilor, • Detine cunostinte foarte bune despre intretinerea plantelor, • Ofera consultanta clientilor in privinta alegerii plantelor. Beneficii: • Contract de munca pe perioada nedeterminata, stabilitatea locului de munca, • Salariu fix atractiv, • Tichete de masa, • Suportul colegilor în desfășurarea activității, • Posibilitatea de dezvoltare în carieră, Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu.

Despre SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Website: www.e-g.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Măgurele Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Garden Center Grup
  • Experienta minima: 6 luni
  • Permis de conducere: Da