Asistent Achizitii - SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Anunț publicat pe 08 May 2023

1 post disponibil - SC Agromad Crops SRL

Descrierea candidatului ideal

Profilul candidatului: • Studii medii, • Experienta in domeniu minim 1 an pe un post similar - constituie avantaj, • Permis auto categoria B, • Atitudine si comportament profesional, • Abilitati de comunicare, organizare si planificare, • Seriozitate, promptitudine si dorinta de a rezolva eficient situatiile • Disponibil pentru program prelungit (atunci cand situatia impune).

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea postului: • Este responsabil de procesul de cereri de oferte sau de găsirea de furnizori noi, în funcție de cerințe, pentru produsele pentru agricultura - inputurile agricole, • Gestioneaza necesarul de aprovizionare, pe categoria respectivă, având în vedere situația stocurilor de la furnizori și emite comenzi către furnizorii interni/externi, • Tine legatura cu furnizorii, • Primeste confirmarile de comanda de la furnizori si le verifica, • Urmareste respectarea conditiilor specifice fiecarui furnizor, • Urmareste statusul comenzii pe intreg parcursul ei (predare-furnizor-receptie) • Plaseaza și urmăreste comenzile speciale împreună cu managerul, • Verifica corectitudinea prețurilor din facturile furnizorilor și dacă acestea corespund cu prețurile din contract sau din comandă, • Cauta si centralizeaza ofertele de pret aferente materialelor solicitate Beneficii: • Contract de munca pe perioada nedeterminata, stabilitatea locului de munca, • Salariu fix atractiv, • Tichete de masa, • Telefon de serviciu, • Suportul colegilor în desfășurarea activității, • Posibilitatea de dezvoltare în carieră, Salariul se negociază la interviu, în funcție de experiența în domeniu. Vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa: sonia.mirea@e-g.ro Pentru mai multe detalii vă stăm la dispoziție la nr. de tel: 0746.298.342; Sediu firmă: Oraș Magurele, Str. Atomistilor, nr. 127-135, Jud. Ilfov

Despre SC GARDEN CENTER GRUP SRL

Website: www.e-g.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Măgurele Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: SC Agromad Crops SRL
  • Permis de conducere: Da