Inginer Tehnolog - Industria Alimentara - sc Convenience Prod srl

Anunț publicat pe 16 Mar 2022

1 post disponibil - Productie

Descrierea candidatului ideal

Candidatul ideal: - Studii superioare finalizate in domeniul industriei alimentare; - Bune cunostinte operare PC; - Independenta si incredere in sine; - Persoana energica; - Flexibiliate; - Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, organizare si planificare; - Capacitate de analiza si sinteza; - Abilitati in lucrul cu subordonati: coordonare, motivare, gestionare conflicte; - Disponibilitate la program in ture; - Limba Engleza - nivel mediu; - - Corectitudine, atentie la detalii.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea jobului: - coordoneaza si supravegheaza activitatea de productie in zona de responsabilitate; - urmareste respectarea parametrilor de calitate ai materiilor prime sau produselor finite pe intreg procesul tehnologic si propune masuri de imbunatatire a calitatii ori de cate ori este necesar; - urmareste aprovizionarea sectiei cu materiile prime necesare procesului de productie; - urmareste zilnic consumul de materii prime, materiale si incadrarea in consumul specific normat; - analizeaza procesul de fabricatie si propune metode de marire a productivitatii; - urmareste procedurile tehnologice (retete, flux tehnologic) pentru fabricarea diverselor produse; - raspunde de buna desfasurare a activitatii de productie; Oferim : - Pachet salarial atractiv; - Bonuri de masa; - Masa calda gratuit, - Transport asigurat din Bucuresti. Descrierea companiei: Companie cu capital strain specialiazata in productia preparatelor si semipreparatelor din carne, situata in zona de Nord a Bucurestiului - Tunari (Ilfov). Detalii se pot obtine la numarul 0799 933 172, iar CV urile se trimit la adresa de e mail: eugenia.enescu@convenience.ro. Despre sc Convenience Prod srl Companie cu capital strain specialiazata in productia preparatelor si semipreparatelor din carne, situata in zona de Nord a Bucurestiului - Tunari (Ilfov). Website: https://www.gierlinger-holding.com/

Despre sc Convenience Prod srl

Companie cu capital strain specialiazata in productia preparatelor si semipreparatelor din carne, situata in zona de Nord a Bucurestiului - Tunari (Ilfov).

Website: https://www.gierlinger-holding.com/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Tunari Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Productie
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 1 €