RECEPȚIONER - S.C. COMPLETE RECRUITMENT S.R.L.

Anunț publicat pe 06 Jul 2022

7 posturi disponibile - HOTELIER

Descrierea candidatului ideal

- persoană placuta, dinamică, serioasă, punctuala, cu spirit de echipă; - cunoașterea limbiilor străine constituie un avantaj; - ținută corespunzătoare, să mențină o igienă corporală adecvată; - experiența în domeniul HoReCa este un plus.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- acordarea atenției cuvenite și asigurarea unor servicii ireproșabile clienților; - comunicare permanentă cu superiorii și menținerea unei atmosfere de înțelegere în cadrul echipei; - cunoașterea și prezentarea într-o manieră elegantă a serviciilor oferite de hotel; - bonuri de masă, bonusuri de performanță, bonus anual( al 13-lea salariu), asigurare medicală privată, decont transport, chiar și din afara orașului; - posibilitatea de avansare.

Despre S.C. COMPLETE RECRUITMENT S.R.L.

Website: www.uprecruitment.ro

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 7
  • Departament: HOTELIER
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 620 €