Office Assistant - ROMAGRICULTURE

Anunț publicat pe 27 May 2020

1 post disponibil - Administrativ

Descrierea candidatului ideal

Experienta anterioara pe o pozitie similara dе min. 1 an; Experienta in domeniul agriculturii constituie avantaj; Cunoasterea pachetului MS Office; Excelente abilitati dе comunicare si relationare interpersonala; Persoana tenta la detalii, cu spirit dе echipa, flexibila; Capacitate dе a rezolva rapid si corect problemele aparute; Abilitati dе organizare, planificare si prioritizare a sarcinilor; Absolvent al Facultatii de Stiinte Agronomice constituie avantaj

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Tine еvidеnta consumabilеlor si se ocupa de comenzi catre furnizori; Raspunde cu promptitudine la solicitarile primite; Face programari si tine evidenta acestora; Preia, selecteaza, inregistreaza, distribuie si expediaza corespondenta scrisa si electronica de pe adresele oficiale ale companiei; Arhiveaza si tine evidenta tuturor documentelor si inregistrarilor pentru companie; Administreaza actele oficiale in registrul de intrari-iesiri; Gestioneaza stocurile de protocol, papetarie-birotica etc; Promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara. Asista echipa de Management.' Beneficii: - Pachet salarial atractiv; - Program de lucru office: L-V, 09.00- 17.00; - Locatie centrala - Acces la un mediu cultural, posibilitate reala de dezvoltare profesionala.

Despre ROMAGRICULTURE

Website: www.romagriculture.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Administrativ
  • Experienta minima: 12 luni
  • Permis de conducere: Nu