Biotehnolog - Pro Natura SRL

Anunț publicat pe 14 Oct 2021

2 posturi disponibile - Laborator

Descrierea candidatului ideal

- Studii superioare; - Cunostinte in domeniu biologie/ chimie/ industie alimentara/ farmaceutic; - Cunostinte legate de sistemele de calitate ISO si GMP; - Persoana deschisa la noutati; - Deschis catre formare; - Cunostinte in utilizarea: pachetul Microsoft Office, Outlook, internet.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- Avizare produse dermato-cosmetice si dispozitive medicale la ANMDM; - Suntem o companie in continua dezvoltare , cu idei si concepte noi, de aceea avem nevoie de o persoana deschisa la noutati; - Responsabil calitate; - Manager Calitate. - Salariu atractiv; - Bonuri de masa; - Telefon; - Transport asigurat de angajator.

Despre Pro Natura SRL

Firma ProNatura are ca scop promovarea terapiilor complementare (fitoterapie, acupunctura, homeopatie, etc.) cu efecte reale, lipsite de nocivitate, usor de administrat si ieftine, prin asocierea la tratamentul alopat a metodelor complementare, traditionale, aplicate de catre medici curanti (cei mai in masura sa aleaga remediul adecvat fiecarui pacient). De asemenea, experienta la nivel mondial ne-a aratat ca terapiile naturale sunt foarte eficiente daca se utilizeaza in profilaxie sau combinat cu diferite remedii, datorita efectului sinergic. Pentru a beneficia la maxim de proprietatile unui remediu natural este bine sa se urmeze cele 3 etape obligatorii ale acestuia: detoxifiere, reechilibrare energetico-metabolica si tratamentul propriu-zis. Mai mult, s-a demonstrat clinic necesitatea asocierii la orice forma de tratament alopat sau complementar a unei diete si a unui mod de viata corespunzator patologiei respective.

Website: https://pro-natura.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Otopeni Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Laborator
  • Permis de conducere: Nu