Agenti Vanzari inputuri agricultura - NETagro SRL

Anunț publicat pe 10 Aug 2018

2 posturi disponibile - VANZARI

Descrierea candidatului ideal

• obligatoriu studii superioare in domeniul agricol; • experienta nu este necesara insa este un avantaj experienta in ferme agricole; • permis de conducere cat. B; • disponibilitate de deplasare in zona alocata; • punctual; • rezistent la stres; • sa aiba spirit organizatoric; • capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii; • personalitate energica.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

• raporteaza directorului zonal de vanzari; • administreaza si dezvolta portofoliului de clienti; • prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei; • identifica nevoile clientilor si mentine legatura permanenta cu clientii; • participa la negocieri, intocmeste contracte, monitorizeaza derularea si finalizarea acestora; • urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual; • urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti. Beneficii: • salariu atractiv; • bonus anual pentru atingerea targetului.

Despre NETagro SRL

Website: www.netagro.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: VANZARI
  • Permis de conducere: Nu