Inginer comercial București/ Ploiești/ Târgoviște - Isagri Romania

Anunț publicat pe 09 Aug 2021

2 posturi disponibile - Vânzări

Descrierea candidatului ideal

Salut, Ne bucurăm că te afli aici și îmi doresc să te regăsești în anunțul nostru. Elementele ce ar trebui să te ghideze către butonul “Aplic” sunt pasiunea pentru sectorul agricol, dorința dе a participa la evoluția agriculturii din România și ambiția dе a reuși într-o companie internațională. Nu căutăm candidatul ideal, ci căutăm o persoană pozitivă, constructivă și perseverentă la care abilitățile de negociere si comunicare să fie native.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Îti oferim misiuni vаriatе prin carе să iеi parte lа dеzvoltarеa agriculturii din Româniа și carе să tе ajute în dеzvoltarea tа profesionаlă. Activitatеa tа la Isagri va fi de: - Prospectare a pieţei - Promovarea produselor și serviciilor oferite de companie - Atingerea targetului de vânzări - Mărirea protofoliului de clienţi - Fidelizarea clienţilor vechi - Participarea la târguri şi demonstraţii agricole Beneficii Îți oferim o experienţă profesională într-un grup internaţional, cu un proiect motivant şi cu posibilităţi de avansare. - O echipă tânără și energică este alături de tine în evoluția ta profesională - Program de training plătit pe o perioadă de două luni şi jumătate - Salariul este fix si atractiv - Bonusurile sunt consistente în funcţie de performanţe - Beneficiezi de maşină, telefon și laptop - Diurnă zilnică și cazare dacă este nevoie - Asigurare de sănătate privată - Asigurare de viață - Participarea la evenimente/ conferinţe interne şi internaţionale Isagri - Posibilitatea de a avansa în carieră: de la promotor, poti ajunge Area Sales Manager și nu numai. Descrierea companiei Isagri și-a început activitatea în anul 1983, în Franța, cu doar trei angajați și a ajuns ca până în anul 2019 să fie prezentă în 11 țări, cu peste 1600 de angajați și cu o cifră de afaceri de 160 M€. În România, Isagri este prezentă din 2006 datorită unui grup de fermieri români care au creat GEER, o asociatie pentru fermieri ce a decis să acorde o atenție specială managementului și gestiunii din agricultură. După câțiva ani, în anul 2011, s-a decis crearea unei filiale proprii la București și astfel compania începe să fie prezentă ca entitate locală. Astăzi, compania continuă să lupte pentru obiectivul ei principal și anume dezvoltarea noilor tehnologii în agricultură. Însă, pentru a face acest lucru avem nevoie de o echipă puternică deoarece doar împreună putem fi “mai numeroși, mai fericiți și mai responsabili”, acesta fiind motto-ul nostru ce ne va ghida în următorii 5 ani. Site web: www.isagri.ro sau Facebook: https://www.facebook.com/isagriro/

Despre Isagri Romania

Website: www.isagri.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 4 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Vânzări
  • Experienta minima: 6 luni
  • Permis de conducere: Da