Tehnician de producție Microbiologie - Instant SoftNet SRL

Anunț publicat pe 12 Aug 2021

1 post disponibil - Producție

Descrierea candidatului ideal

Operează și menține instalația microbiologică de fermentare. Efectuează documentația tehnică a producțiilor. Configurează teste de laborator pentru examinarea microbiană. Managementul lanțului de aprovizionare.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Cunoștințe în biotehnologie și în mod ideal microbiologie. Mentalitate deschisă, dispun să învețe informații noi. Experiență în lucrul cu produsele microbiologice și în mod ideal cu biostimulanți. Adaptabil la schimbarea priorităților și capabil să funcționeze eficient sub presiune.

Despre Instant SoftNet SRL

Website: https://www.portalia.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Producție
  • Experienta minima: 6 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 1000 €