Anunt Program de Internship – PLATIT - INSPIRE CONSULTING & MANAGEMENT

Anunț publicat pe 16 Mar 2023

5 posturi disponibile - Vanzari call-center

Descrierea candidatului ideal

Noi suntem compania INSPIRE PARTNER, companie specializata in organizarea de cursuri de formare profesionala. Ce candidati ne dorim in programul nostru de Intership: studenţi sau masteranzi; cunostinte de operare PC (Word, Power Point, Excel – baze de date) si in utilizarea Internetului. sa arate entuziasm și motivație; sa fie perseverenți și dornici să acumuleze noi cunoştinţe si sa-si dezvolte noi abilitati; sa manifeste deschidere pentru a primi feedback și a-l folosi în mod constructiv; Daca crezi ca te potrivesti cu descrierea de mai sus atunci avem nevoie de tine si ne dorim sa ni te alaturi!

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Care sunt beneficiile participarii tale in acest program? • Oportunitatea de a invata arta negocierii si tehnici de vanzari. • Sansa de a-ti imbunatati abilitatile de comunicare si de munca in echipa. • Oportunitatea de a participa la cursuri de formare utile sau workshop-uri. • Oportunitatea de a invata lucruri noi si de a cunoaste oameni noi. • Oportunitatea de a lucra cu un colectiv tanar si dinamic. • Program de lucru de la 8:00 la 16:30, in sediul de langa metroul Politehnica. • Posibilitatea de a ocupa o pozitie ulterior, in cadrul companiei. • Recomandari pentru viitoare aplicatii si oportunitati de angajare. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV insotit de cateva randuri despre motivatia lor pana la data de 30 Martie 2023 la adresa de e-mail: recrutare@inspire.com.ro. Te rugam sa mentionezi in subiectul mesajului: Internship. Evaluarea aplicațiilor primite se va face cu respectarea principiului confidentialitatii si al egalitatii de sanse. Vor fi contactate numai persoanele care indeplinesc cerintele mentionate si sunt selectionate pentru interviu.

Despre INSPIRE CONSULTING & MANAGEMENT

Website: https://inspirefonduri.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 6 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 5
  • Departament: Vanzari call-center
  • Permis de conducere: Nu