Inginer geodez / topograf / student / tehnician cadastru - GRAPHEIN TOPO SRL

Anunț publicat pe 13 Nov 2018

4 posturi disponibile - Tehnic

Descrierea candidatului ideal

Să fii student sau să ai studii superioare finalizate în domeniu Să fii serios, responsabil și să vrei să inveți lucruri noi în fiecare zi; Să aduci precizie și profesionalism proiectelor în care ești implicat Să deții carnet de conducere categoria B Să fii dispus la deplasări atât în țară cât și în străinătate Să ai spirit de echipă și simț practic

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Vrei o carieră promițătoare în domeniul geodeziei și topografiei? Te așteptăm în echipa noastră! Ce vei face Vei efectua măsurători și trasări topografice specifice în șantier Vei efectua ridicări topografice și relevee specifice pentru cadastru Vei participa la lucrări de urmărirea comportării în timp a construcțiilor, scanare 3D, relevee BOMA Vei respecta principiile, obiectivele și procedurile companiei; Ce îți oferim Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța Aparatură de lucru modernă (stații totale, gps, nivelă electronică, scanner 3D) Șansa de a lucra cu un colectiv tânăr, profesionist și educat Oportunitatea de a participa la proiecte mari de topografie Instruire sistematică și practică;

Despre GRAPHEIN TOPO SRL

Website: www.graphein.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 4
  • Departament: Tehnic
  • Permis de conducere: Da