Reprezentant Vanzari - Esperandza Com Impex

Anunț publicat pe 17 May 2021

3 posturi disponibile - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Disponibilitate de deplasare in zona alocata (Teleorman, Calarasi, Ialomita). Studiile superioare in agricultura reprezinta un avantaj ( absolvent/student master Facultatea de Agricultura/Universitatea de Stiinte Agronomice). Experienta in domeniul vanzarilor constituie un avantaj, capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, pro-activ/a, persoana orientata catre client si rezultate cu abilitati de comunicare si negociere. Cunostinte de operare calculator(MS Office, Microsoft Outlook), Posesor de permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Prezinta, promoveaza si vinde produsele din portofoliu in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei. Identifica nevoile clientilor si mentine legatura permanenta cu clientii. Identificarea si promovarea produselor catre potentialii clienti. Monitorizarea intregului proces de vanzare: documente contractuale - incasare.

Despre Esperandza Com Impex

Website: www.esperandza.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Călărași,
    Cuza Vodă Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament: Vanzari
  • Permis de conducere: Da