Specialist relatii cu clientii si comunicare - Biotrend Plus SRL

Anunț publicat pe 07 Nov 2022

1 post disponibil - Commercial department

Descrierea candidatului ideal

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Principalele responsabilități: - Comunicare online (prin telefon, e-mail, rețele sociale) - Participare la intalniri comerciale, conferinte, seminarii, training-uri, expozitii legate de activitatile companiei - Pregatirea si prezentarea produselor companiei, precum si a abordarea clientilor pentru solutiilor oferite de la companie, folosind canalele de comunicare online - Comunicare cu clientii - Intocmirea rapoartelor si referintelor necesare legate de activitatea si analiza informatiilor Cerințe: - Dorinta de comunicare si exprimare - Cunoasterea pachetului Microsoft Office - Excel și Word - Bune abilități de comunicare și cultură lingvistică - Atentie si angajament fata de obiectivelor impuse si abilitati de a lucra in echipa - Studii - superioare. Specialitățile de tehnolog, biotehnolog, biochimist, microbiolog, chimist, ecologist vor fi luate în considerare cu prioritate. -Faptul că candidatul nu are experiență nu este un dezavantaj, ci o condiție prealabilă pentru dezvoltare și creștere -Cunoașterea limbii engleze va fi considerată un avantaj Vă oferim: - Traininguri introductive și suport - Posibilitate de crestere profesionala si individuală si imbunatatirea abilitatatilor de a comunica cu publicul - Construirea deprinderilor durabile pentru a va ajuta la construirea mai rațională a procesului de munca -Oportunitate pentru: • Comunicari cu clienti pe pozitii manageriale • Traininguri în străinătate pentru marirea calificării profesionale • Lucrări de cercetare privind dezvoltarea de aplicații alternative ale produselor companiei, precum și participarea la proiecte și webinarii - Condiții excelente de muncă cu implicare și dezvoltare emoțională sistematică - Celebrari a sărbătorilor personale și profesionale - Lucru într-o echipă tânără și dinamică îndreptata spre progres

Despre Biotrend Plus SRL

"Biotrend Plus" SRL is a leading supplier of tests for hygiene monitoring of products in the whole food industry. Our most attractive products are: -Rennet, starter cultures and strainers for dairy industry -Rapid tests for detection of antibiotics and inhibitors in food -Tests for control of raw milk -Embossed marking of white and yellow cheese

Website: www.biokom-trend.com

  • Tip job: Part time
  • Locatie: București,
    Sector 6 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Commercial department
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu