Suport administrativ si tehnic - Bios Srl Italia Sucursala Romania

Anunț publicat pe 06 Mar 2023

1 post disponibil - Administrativ-Tehnic

Descrierea candidatului ideal

Tineri absolventi ai Facultatii de Agricultura, Horticultura, Zootehnie, Medicina Veterinara, Ecologie, Industrie Alimentara, Management in agricultura. Dorinta de învățare și perfectionare, nu eete necesara experienta. Constituie avantaj (insa nu este obligatoriu) cunoasterea limbii italiene,

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- asigurarea suportului administrativ / tehnic pentru angajatii companiei si colaboratorii acesteia - operarea datelor in sistemul propriu de gestionare date - activitati de secretariat (preluare si gestionare apeluri telefonice, fax, scan, multiplicare documente, expediere corespondenta, etc) - arhivare documente (inclusiv electronic) - pentru persoanele fara experienta se asigura formarea in domeniu - posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul companiei - activitatea se desfasoara la sediul societatii din zona Piata Victoriei

Despre Bios Srl Italia Sucursala Romania

Organism de control si certificare in agricultura ecologica. Bios este o entitate autonomă de parte terţa de control şi certificare în agricultură ecologică care operează în conformitate cu normele nationale şi comunitare în vigoare prin autorizatia Ministerului Politicilor Agricole din Italia din data de 2 aprilie 1999 cod IT BIO 005, cu acreditare ACCREDIA nr. 056B conform Normei UNI CEI EN 17065 şi prin autorizatia Ministerului Agriculturii şi Dezvoltarii Rurale din România cod RO-ECO-009 înca din anul 2004. Acreditarea şi înscrierea la organismele naţionale şi internationale cele mai importante din lumea ecologicului, precum IFOAM, BIOSUISSE, IBD Brasile, EOCC, JAS Giappone, SOIL ASSOCIATION, sunt prestigioase recunoaşteri institutionale ale impartialitaţii şi a credibilitatii Bios în lume.

Website: http://new.certbios.it/ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Administrativ-Tehnic
  • Permis de conducere: Nu