Technician OPERATIUNI - Axionet IoT SRL

Anunț publicat pe 02 Feb 2022

1 post disponibil - Tehnic-Operatiuni

Descrierea candidatului ideal

Esti o persoana dinamica, orientata pe obiective, auto-motivata cu deschidere spre technologie! Responsabilitati pozitie:      Efectueaza activitati de punere in functiune, service si mentenanta la sediul clientului; Presteaza servicii de urgenta pentru defectiuni la echipamentele si sistemele electrice ale clientilor;  Se asigura in permanenta ca identifica si intelege nevoile interne Punere in functiune si testare echipamente instalate.i      Consolidarea unei pozitii personale in fata prospectilor si reprezentarea unei imagini inovatoare a companiei.      Configurare si testare Echipamente si technologii noi in cooperare cu colegii din departament   Capacitatea de a lucra independent, precum și în echipa, multi-tasking, prioritizarea și gestionarea eficientă a timpului      Intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii/instalari pentru o cat mai buna gestionare si remediere, dupa caz.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

De preferat minim 1 an experienta in operatiuni tehnice Aveți cunostinte în inginerie electrică, electrotehnică, instalații, automatizări sau de in jurul acestor domenii Experienta in domeniul echipamentelor si instalatiilor electrice de joasa tensiune Experienta in instalarea, configurarea intretinerea si repararea de echipamente electrice poate fi un avantaj Persoana dinamica, pozitiva, deschisa la nou, serioasa, cu initiativa Persoana disponibila pentru deplasari periodice in teritoriu pentru lucrarile de interventii, service si mentenanta, disponibilitate program prelungit (cand este cazul) Permis de conducere categoria B Cunostinte de limba engleză reprezinta un plus; Cunostinte in utilizarea pachetului MS- OFFICE (Word, Excel, Outlook etc.) CE OFERIM Lucru într-o companie tanară oferind soluții si servicii inovatoare Atmosfera de lucru prietenoasă bazată pe încredere și respect reciproc. Beneficiile noastre: salariu atractiv, mașină de companie, bonus lunar si annual bazat pe performanta, tickete de masă, etc Dacă sunteți interesat de acest rol, va rugam trimiteți o copie actualizată a CV-ului dvs. La hr@axionet.ro

Despre Axionet IoT SRL

Website: http://axionet.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Tehnic-Operatiuni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da
  • Salariu oferit: 600 €