Inginer horticol/peisagist - Artisan Gardens

Anunț publicat pe 31 Jan 2024

1 post disponibil - Mentenanta si executie

Descrierea candidatului ideal

Suntem în căutarea unui inginer în spații verzi dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul horticulturii și peisagisticii, demonstrând abilități tehnice și creativitate în gestionarea și îmbunătățirea spațiilor verzi. Cerințe: - Diplomă în Horticultură, Peisagistică sau domeniu similar. - Experiență anterioară în proiectarea și întreținerea spațiilor verzi (constituie avantaj). - Abilități excelente de comunicare și coordonare a proiectelor. - Cunoștințe solide privind plantele, arborii și arbuștii. - Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă. - Atitudine proactivă și orientată spre soluții. - Promptitudine, seriozitate, adaptabilitate.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: - Implementarea și întreținerea spațiilor verzi, inclusiv grădini și parcuri (cunoștințele de proiectare reprezintă un avantaj). - Supravegherea plantării, irigării, tăierii și întreținerii plantelor și arborilor. - Coordonarea cu echipele de execuție și întreținere pentru a asigura executarea corectă a proiectelor. - Implementarea practicilor de conservare și durabilitate în proiectele de spații verzi.

Despre Artisan Gardens

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 5 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Mentenanta si executie
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da