Ospatar - vanzator - ANGUS HOUSE SRL

Anunț publicat pe 30 Jan 2023

1 post disponibil - Restaurant-Bacanie

Descrierea candidatului ideal

• Cunoștințe medii de limba engleză - obligatoriu; • Experiența nu este necesară dar constituie un avantaj; • Rigurozitate in ceea ce privește regulile de igiena in alimentația publică; • Spirit de echipa, simț organizatoric, corectitudine, seriozitate, imaginație și creativitate; • Atitudine orientata către client: politețe, abilități bune de comunicare, persoană energică și amabilă.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

• Program de lucru full-time; • Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată; • Concedii conform legislației; • Masă asigurată; • Prime de sărbători; • Salariu motivant începând cu 2500 RON net/lună + masă + bacșiș + prime + bonusuri. Responsabilități: • Preluarea comenzilor si servirea produselor solicitate, debarasarea meselor, emiterea si încasarea bonurilor fiscal precum și alte operațiuni la casa de marcat. Există perspective de dezvoltare în cadrul a două proiecte în desfașurare, menite să completeze activitatea Casei Angus, și anume o carmangerie si o fabricuță de mezeluri. Încurajăm implicarea și dorința oricui de a se dedica acestor proiecte și de a se dezvolta în cadrul echipei noastre. Adresa locației: Bulevardul Carol I 59, Casa Angus Beef Bar, sector 2, București Persoana de contact: Ioana Gociman +40769612794

Despre ANGUS HOUSE SRL

Casa Angus a luat naștere din pasiune unor tineri, cu un concept mixt de băcănie, carmangerie și restaurant, unde comercializăm produse românești de calitate superioară, carnea de vită Angus fiind vedeta proiectului nostru. În cadrul bucătăriei open-space preparăm carne de vita Angus produsă în România și premiată internațional, cu ingrediente de calitate superioară. Servim și ne mândrim cu Steak-uri, Burgeri, Sandwich-uri, diverse garnituri, platouri reci, ș.a.m.d. Având în cadrul echipei ingineri zootehniști și alți specialiști din domeniu, nu doar că oferim clienților experiențe culinare de top, dar și împărtășim idei despre producția și consumul de carne de vită în România și importanța cunoașterii și dezvoltării sectorului.

Website: https://www.casa-angus.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 2 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Restaurant-Bacanie
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu