INGINER GEODEZ - Allsim Geodezic

Anunț publicat pe 16 Jul 2021

2 posturi disponibile - CADASTRU

Descrierea candidatului ideal

Mărim echipa de profestioniști a biroului și avem 2 posturi vacante de inginer geodez. Formăm un colectiv tânar, deschiși si disponibili să îi ajutăm pe cei noi să se integreze și să crească alături de noi. Angajăm inginer geodez absolvent (poate fi fără experiență) - 1 post full time și inginer geodez cu experiență minim 1 an în domeniul cadastrului/ topografiei - 1 post full time

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Cerințe: - Studii superioare în domeniul măsurătorilor terestre/ geodezie. Poate avea doar studii medii pentru postul fără experiență; - Cunștințe de nivel mediu în utilizarea programului AutoCAD; Beneficii: - Contract de munca pe perioadă nedeterminată; - Program de lucru 5 zile/ săptămână, 8:00 - 16:30; - Salarizare în funcție de evaluarea abilităților; - Training de specialitate gratuit și remunerat; - Oportunități de promovare și de creștere profesională; Trimite CV la: cariera.allsim@yahoo.ro

Despre Allsim Geodezic

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: CADASTRU
  • Permis de conducere: Nu