Executive Research & Professional Training Consultant - AGXECUTIVE

Anunț publicat pe 01 Oct 2018

1 post disponibil - Back-office, Productie – Research pentru Executive Recruitment

Descrierea candidatului ideal

I PROFIL 1. Caracteristicile postului: - studii: universitare, absolvite cu diploma de licenta, de preferinta in Economie, HR, Marketing si/sau Agricultura; - cunostinte necesare: cunoasterea foarte buna a limbii engleze, operare PC (Office, e-mail); - permis categoria B: in curs de valabilitate pe durata intregului contract; - o experienta profesionala prealabila in agricultura/agribusiness este un mare avantaj. 2. Aptitudini si abilitati: - spirit antreprenorial si responsabilitate fata de realizarea obiectivelor de business asumate; - capacitate de analiza si sinteza; - autonomie in organizarea propriilor sarcini și prioritati, cu un bun management al timpului si al dead-line-urilor; - abilitati de relationare și negociere cu interlocutori de inalt nivel; - ordine, rigurozitate, corectitudine şi seriozitate; - capacitate de a lucra in echipa; - flexibilitate, rezistenta la stress; - atentie la detalii; - adaptabilitate in situatii noi;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Oportunitatea se adreseaza studentilor dvs de ani terminal, specialitatea Management, Horticultura sau Agronomie, de preferinta la nivel de Master 2. Pozitia este deschisa imediat, la noi la sediu in cartierul Primaverii, in strada Helesteului, no. 17, in « walking distance » de campusul USAMV. Poate fi un orar full time sau part time, dar de preferinta full time, pe baza unui contract de munca pe durata determinata pana la 31/12/2018. Cautam in principiu o singura persoana, dar suntem flexibili in a incadra chiar doua persoane in paralel, daca gasim profile cu: - motivatie de munca inalta; - disponibilitate imediata si suficienta; - spirit critic de analiza si sinteza; - pasiune reala pentru agricultura si interactiunea cu oamenii. Salariul oferit este de 2000 RON net pe luna pentru un full time plus abonament medical Medicover inclusiv plan dentar. Acest stagiu prefigureaza crearea unei pozitii full time in cadrul companiei noastre pe termen lung in functie de cum confirma studentl/ii respective(i) in perioada stagiului.

Despre AGXECUTIVE

AGXECUTIVE provides integrated services in the human resources area, with exclusive focus on agribusiness sector.

Website: www.agxecutive.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Back-office, Productie – Research pentru Executive Recruitment
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da
  • Salariu oferit: 430 €