Gestionar - Sediul Central - AgroConcept

Anunț publicat pe 29 Jul 2019

1 post disponibil - After Sales - Piese de schimb

Descrierea candidatului ideal

Ne-ar plăcea să te cunoaștem dacă ai: minimum studii medii cu diplomă de Bacalaureat, atenție la detalii, abilități bune de comunicare și relaționare, experiență în gestionarea unui depozit cu materiale, rigurozitate în completarea formularelor necesare desfășurării activității, cunoștinte peste medie de operare PC și softuri specializate pentru evidența stocurilor, experiență în domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Atribuții principale: asigură gestiunea fizică a stocului de marfă, introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare. asigură mișcarea stocurilor, asigură livrarea mărfurilor atât către echipa internă cât și către clienții finali. Beneficii: posibilitate de dezvoltare profesională, lucru iîntr-o echipă tânară, energică sși focusată pe atingerea obiectivelor, oportunități de training, telefon, laptop, bonuri de masă, bonusuri conform politicii companiei, asigurare de sănătate. Descrierea companiei AgroConcept este unicul importator și distribuitor autorizat pe piața din România al New Holland Agriculture și unic distribuitor pentru brandurile Kverneland și Casella. Suntem preocupați în mod constant să atingem excelență în domeniu prin păstrarea unui climat de încredere, respect si colaborare în relația cu clienții și partenerii noștri. Susținem dezvoltarea comunităților rurale și creșterea sustenabilă a agriculturii românești printr-o serie de investiții: 14 centre regionale dotate cu cele mai noi tehnologii de intervenție rapidă și asistentă tehnică, o echipa de management formată din experți pe piața locală și internațională, o viziune globală pentru succes la nivel local. În prezent în compania noastră lucrează peste două sute de experți și specialiști. În cazul în care niciuna dintre pozițiile disponibile în acest moment nu se potrivește calificărilor și experienței tale, trimite-ne cv-ul tău, menționând poziția sau departamentul în care ai dori să lucrezi la cv@agroconcept.ro. http://www.agroconcept.ro https://www.facebook.com/AgroConceptNewHolland/ https://www.linkedin.com/company/10241899/

Despre AgroConcept

AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella. Suntem preocupati in mod constant sa atingem excelenta in domeniu prin pastrarea unui climat de incredere, respect si colaborare în relatia cu clientii si partenerii nostri. Sustinem dezvoltarea comunitatilor rurale si cresterea sustenabila a agriculturii romanesti printr-o serie de investitii: 14 centre regionale dotate cu cele mai noi tehnologii de interventie rapida si asistenta tehnica, o echipa de management formata din experti pe piata locala si internationala, o viziune globala pentru succes la nivel local, sustinute de antreprenori din familiile Gupta si Stein. Daca iti doresti o cariera în AgroConcept, primul pas este să ne trimiti cv-ul la adresa cv@agroconcept.ro. In cazul in care niciuna dintre pozitiile disponibile in acest moment nu se potriveste calificărilor și experientei tale, trimite-ne cv-ul tau, mentionand pozitia sau departamentul in care ai dori sa lucrezi.

Website: http://www.agroconcept.ro/cariere

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Afumați Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: After Sales - Piese de schimb
  • Permis de conducere: Nu