Area Sales Junior Utilaje agricole - Vrancea - AgroConcept

Anunț publicat pe 19 Mar 2019

1 post disponibil - Vanzari Utilaje Agricole

Descrierea candidatului ideal

Ne-ar placea să te cunoaștem dacă ai: Studii superioare; Abilități excelente de comunicare, prezentare si relaționare; Orientare spre client; Atitudine/gândire pozitivă; Abilități de organizare și planificare; Atenție distributivă; Cunoștințe de bază în utilizarea și operarea PC; Limba engleză fluent; Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Atribuții principale: Să identifici, contactezi clienţi noi, cărora să le prezinți produsele şi serviciile companiei; Să prezinți noile produse şi servicii clienţilor existenți; Să construiești şi să completezi permanent baza de date a clienţilor cu informaţii relevante; Să identifici şi să analizezi tendinţele de marketing şi vânzări ale produselor proprii şi produselor concurente ȋn zona alocată;Să îți însuşești cunoştinţe temeinice în ceea ce priveşte produsele pe care le promovezi. Beneficii: Posibilitatea de dezvoltare profesională; Lucrul intr-o echipă tânară, energică și focusată pe atingerea obiectivelor; Oportunități de training atat în țară cât și în străinătate; Laptop, telefon, mașină de serviciu; Bonuri de masă.

Despre AgroConcept

AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella. Suntem preocupati in mod constant sa atingem excelenta in domeniu prin pastrarea unui climat de incredere, respect si colaborare în relatia cu clientii si partenerii nostri. Sustinem dezvoltarea comunitatilor rurale si cresterea sustenabila a agriculturii romanesti printr-o serie de investitii: 14 centre regionale dotate cu cele mai noi tehnologii de interventie rapida si asistenta tehnica, o echipa de management formata din experti pe piata locala si internationala, o viziune globala pentru succes la nivel local, sustinute de antreprenori din familiile Gupta si Stein. Daca iti doresti o cariera în AgroConcept, primul pas este să ne trimiti cv-ul la adresa cv@agroconcept.ro. In cazul in care niciuna dintre pozitiile disponibile in acest moment nu se potriveste calificărilor și experientei tale, trimite-ne cv-ul tau, mentionand pozitia sau departamentul in care ai dori sa lucrezi.

Website: http://www.agroconcept.ro/cariere

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Vrancea,
    Focșani Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vanzari Utilaje Agricole
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu