Responsabil Vanzari Utilaje Agricole - Judetul Ialomita - AGRIBUSINESSJOB ROMANIA

Anunț publicat pe 27 Feb 2020

1 post disponibil - vanzari

Descrierea candidatului ideal

Cerințe: • Cunoștințe din domeniul agricol, în special utilaje; • Experienţă de 1-3 ani pe un post similar candidat Junior • Experienţă de 3-7 ani ani pe un post similar candidat Senior • Cunoştinte MS Office.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: • Asigură implementarea strategiei de vânzări în zona arondată; • Evaluează piaţa, estimează cererea și previzionează volumul vânzărilor; • Îndeplinește targetele de vânzări și indicatorii de performanţă; • Contribuie la creșterea portofoliului de clienți din zona arondată; • Efectuează vizite periodice la clienții din zona arondată. Beneficii: • Pachet salarial motivant; • Bonusuri de performanță și din vânzări.

Despre AGRIBUSINESSJOB ROMANIA

Agribusinessjob, agentie de recrutare de personal specializata in sectorul agricol. Activa inca din 2010, Agribusinessjob acopera toate sectoarele agriculturii recrutand tineri absolventi, specialisti, seniori atat in functii tehnice cat si comerciale pentru companii nationale si multinationale. Aria geografica: Romania-Moldova-Bulgaria-Ungaria. Pana acum am recrutat pozitii de: country manager, director comercial, director divizie productie agricola, manager divizie achizii cereale, manager categorie, reprezentant vanzari produse si servicii, inginer achizitii, consultant tehnic, ASM, RSM, NSM, sef ferma agro-zootehnica, sef ferma horticola, inginer agronom, inginer horticol, inginer zootehnist, medic veterinar, specialist nutritie animala, reprezentant nutritie animala, sef siloz, laborant, servicii suport(contabil, sales suport, asistent manager, executie contracte). Te ce iti doresti? Asteptam CV-ul tau la adresa marius.ogrezeanu@agribusinessjob.com si te ajutam sa identificam impreuna o oportunitate pe masura ta! Mult succes! Marius Ogrezeanu, Fondator Agribusinessjob

Website: www.agribusinessjob.com

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ialomița,
    Slobozia Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: vanzari
  • Experienta minima: 12 luni
  • Permis de conducere: Nu