CONSILIER VANZARI BANEASA si PROMENADA MALL - ZARA BUCURESTI

Anunț publicat pe 08 Aug 2023

12 posturi disponibile - VANZARI

Descrierea candidatului ideal

Arăta-ne ce te diferențiaza pe tine de ceilalți! Dacă ești în căutarea unui job part time, atunci Inditex este locul ideal pentru tine. Suntem in cautare de Consilieri vanzari in Baneasa si Promenada. Brand-urile pentru care recrutam sunt: Zara, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho si Zara Home. Cerințe: Cu sau fără experiență profesională; Pasiune pentru fashion, plăcerea de a lucra într-un mediu dinamic; Abilități de comunicare, atitudine pozitivă, inițiativă, flexibilitate.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: Activități specifice magazinului: recepție marfă, aranjarea produselor în magazin, înlocuirea produselor vândute; Activități în depozit: stocare, aranjare, verificare; Activități specifice casei de marcat. Beneficii: Salariu fix + bonus vânzări Tichete de masă (30 lei) Pachet de servicii medicale la Regina Maria Primă pentru fiecare coleg/ prieten recomandat(de până la 2000 de lei) Zi de naștere liberă 25% reducere de angajat la achiziționarea produselor din Zara, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho si Zara Home Discount-uri în platformele interne More4Less și Benefit Systems Prețuri preferențiale pentru abonament la sălile de sport din țară prin 7card, ESX și SanoPass Fit Inditex Romania oferă egalitate de șanse tuturor candidaților, având la baza politica interna de diversitate si incluziune. Toți candidații care corespund cerințelor postului vor fi luați in considerare pentru intervievare, indiferent de rasă, culoare, origine, religie, sex, orientare sexuală, gen, identitate de gen, expresie de gen, dizabilitate, vârstă, statut social, cetățenie sau orice altă caracteristică.

Despre ZARA BUCURESTI

Website: www.zara.com

  • Tip job: Part time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 12
  • Departament: VANZARI
  • Permis de conducere: Nu