Coordonator industrie alimentara - WEDOHR.RO BOUTIQUE SRL

Anunț publicat pe 23 Sep 2019

1 post disponibil - Productie

Descrierea candidatului ideal

- studii superioare in domeniul industriei alimentare; - experienta anterioara in domeniul industriei alimentare constituie un avantaj; - persoana organizata, atenta la detalii, orientata spre rezultat; - persoana toleranta, atenta la nevoile celorlalti, cu abilitati de comunicare; - persoana cu rezistenta la situatii limita, care sa poata lua decizii in conditii de stres

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- supervizeaza activitatea de productie pe tura de care este responsabil; - lansarea productiei conform planului de productie agreat; - urmareste realizarea productiei din punct de vedere cantitativ si calitativ; - gestioneaza personalul din subordine si mediaza eventuale situatii care intervin; - se asigura de respectarea procedurilor, completarea corecta a documentelor si a rapoartelor de productie; - este responsabil pentru respectarea retetarelor fiecarei categorii de produs; - coordoneaza predarea produselor catre coordonatorul logistic.

Despre WEDOHR.RO BOUTIQUE SRL

Website: http://www.wedohr.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Productie
  • Permis de conducere: Nu