Inginer geodez / Topograf - Total Survey SRL

Anunț publicat pe 17 May 2019

1 post disponibil - Tehnic

Descrierea candidatului ideal

Suntem in cautarea unui inginer geodez / tehnician cu experienta mica sau medie ce va realiza variate lucrari topo-geodezice si cadastrale. Activitatea se va desfasura preponderent in Bucuresti si judetul Ilfov. Programul de lucru este de luni pana vineri intre orele 8:30 si 17:30 cu o ora de pauza la pranz, iar sediul este situat in sectorul 3, Str. Lucretiu Patrascanu nr. 14 , bl. MY3, sc. 1. Consituie un avantaj daca : - esti familiarizat cu utilizarea statiilor totale si a echipamentelor GNSS - stii sa utilizezi programe CAD - stii sa folosesti programe specifice topo-geodezice (TopoLT, programe de compensare etc.) - detii permis de conducere categoria B Conditii de angajare : - salariu negociat pentru perioada de proba 1-3 luni , in perioada de proba contract de munca cu durata determinata - dupa perioada de proba se negociaza salariul final si se va semna contract de munca cu perioada nedeterminata Beneficii : - acumulare de experienta datorita participarii in variate proiecte topo-geodezice - telefon de serviciu - diurna platita pentru situatiile cand lucrarile se desfasoara pe mai multe zile si la distante mai mari de 75km de Bucuresti - salariu motivant in functie de experienta, abilitati si realizari - posibilitatea renegocierii anuale a salariului.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Despre Total Survey SRL

Societatea comerciala Total Survey a fost infintata in anul 2006 si are ca obiect principal de activitate prestarea de servicii topo-geodezice. Echipa noastra formata din ingineri licentiati cu pregatire profesionala in domeniile geodeziei, topografiei si cadastrului are pregatirea necesara pentru a furniza servicii de calitate, la termen. Acoperim un spectru larg de servicii de specialitate pentru a rezolva orice solicitare venita din partea beneficiarilor nostrii. Esenta filosofiei noastre este “ Servicii de calitate topo-geodezice si cadastrale pentru tine si compania ta” – ne atingem intodeauna obiectivele fiind mereu cu un pas inaintea timpului. Nu va putem garanta cel mai mic pret dar va putem garanta cel mai bun raport calitate-pret. Suntem o echipa dinamica, curajoasa si responsabila : inovam constant si incercam sa aducem schimbarea in domeniul in care activam. Astfel punem accent pe dezvoltarea de solutii software de specialitate si pe cercetare. Ne angajam sa avem un parteneriat cu beneficiarii nostrii si sa le oferim servicii topo-geodezice de inalta calitate, eficiente si rapide, folosind cea mai noua tehnologie in domeniu : statii totale Trimble S6 & S8, receptoare GNSS RTK GPS+GLONASS, nivela digitale Trimble Dini03 etc.

Website: http://www.totalsurvey.eu/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 3 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Tehnic
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 500 €