Inginer Geodez / Topograf - Total Survey SRL

Anunț publicat pe 24 Sep 2020

2 posturi disponibile - Tehnic

Descrierea candidatului ideal

Angajam, in regim full time, inginer geodez / tehnician topograf fara experienta sau cu experienta medie pentru lucrari de topografie inginereasca (prioritar) si documentatii cadastrale (secundar). In general lucrarile se desfasoara pe raza municipiului Bucuresti si judet Ilfov

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Cerintele postului: ◾ studii de specialitate in domeniul geodeziei / topografiei ◾ cunostinte medii de utilizare a programelor de tip CAD ◾ permis de conducere categoria B, ◾ disponibilitate deplasari pe teren in si in afara Bucurestiului. ◾Seriozitate si punctualitate. Ce oferim in schimb: ◾ salariu motivant ◾ bonusuri in functie de performante ◾ posibilitatea invatarii tehnologiilor actuale de masurare prin intermediul dronelor si laser-scanner Birou intr-o locatie langa statie de metrou 🎗️ Trimite-ne CV-ul tau la adresa jobs@totalsurvey.eu 🎗️

Despre Total Survey SRL

Website: www.totalsurvey.eu

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 3 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: Tehnic
  • Permis de conducere: Nu