inginer proiectant IF - Terradom Construct SRL

Anunț publicat pe 21 Mar 2019

2 posturi disponibile - tehnic

Descrierea candidatului ideal

Studii superioare finalizate sau ani terminali (Facultatea de Îmbunătățiri Funciare și Ingineria Mediului) Cunostințe de calcul specific - statii de pompare si sisteme de irigatii Deplasare la faze determinante pe santier (daca este cazul) – permis cat. B (reprezinta un avantaj) Persoana studioasa, autodidacta, fire sociabila

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilitatea angajatului in cadrul firmei va fi de proiectare sistemelor de irigatii. Totodata acesta trebuie sa aiba capacitatea sa propuna solutii tehnice pentru realizarea acestora. Candidatul trebuie sa aiba cunostinte despre utilizarea programelor de proiectare tip CAD. Documentatiile care trebuie intocmite de angajat in cadrul firmei constau in: - memorii tehnice - caiete de sarcini - breviare de calcul - planuri de situatie - profile longitudinale - detalii de executie (camine de vane, subtraversari/supratraversari, sapatura, etc.)

Despre Terradom Construct SRL

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: tehnic
  • Experienta minima: 12 luni
  • Permis de conducere: Da