Reprezentant Vanzari (m/f) - SUD - Solutions Oriented to Leadership & Innovations Srl

Anunț publicat pe 02 Jul 2018

1 post disponibil - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

Nivel de experiență: minimum 1-3 ani în agronomie; biologie; mediu; agribusiness; agricultura; horticultura; zootehnie. Studiii superioare finalizate: Stiinte Agronomice / Medicina Veterinara / Biologie / Chimie / Protectia Mediului Profil căutat: • Entuziast, autonom, responsabil; • Experiență dovedita si concretă în promovare și vânzare in domeniu respectiv; • Cunoștințe de utilizare a computerului (mail, Office); • Permis de conducere categoria B; • Cunoașterea limbii engleze, conditie obligatorie.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- Mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti in zona alocata (Arges – Bucuresti – Constanta) - Identifica oportunitati noi de business in regiune si dezvolta portofoliul de clienti - Contribuie la dezvoltarea strategiei de marketing si de vanzari - Participa la evenimente de profil pentru a identifica clienti noi - Negociaza contracte comerciale

Despre Solutions Oriented to Leadership & Innovations Srl

S.O.L.I. a aparut din dorinta de a oferi solutii inovative si o abordare pragmatica a proceselor de recrutare. SOLI (Solutions Oriented to Leadership & Innovations SRL) este furnizor de servicii de mediere pe piata muncii acreditat in conditiile legii nr. 76 / 2002 de catre Agentia pentru Ocuparea Fortei de Munca Bucuresti si detine certificatul de acreditare Seria B, Nr.10/ 00408 eliberat la data de 12 / 06 / 2015.

Website: www.so-li.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vanzari
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da
  • Salariu oferit: 700 €