Inginer geodez - SC TOPO GEO TECHNICS SRL

Anunț publicat pe 31 Jul 2019

1 post disponibil - Masuratori terestre si cadastru

Descrierea candidatului ideal

Utilizarea aparaturii specifice lucrărilor de topografie: receptor GNSS si stație totală; Cunoștințe de Autocad și TopoLT; Pachetul Microsoft Office (Word si Excel); Noțiuni generale legate de GIS și unul dintre programele QGIS, ArcGIS sau Global Mapper; Cunoștințe legate de legislația in vigoare specifice cadastrului. Chiar daca simți că nu stăpânești cu succes toate elementele enumerate anterior, nu trebuie sa te simți descurajat, aplică pentru job si hai la noi la birou sa discutam la o cafea.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Toți membrii echipei noastre lucrează împreună în vederea realizării cu succes a proiectelor aflate in desfășurare. Chiar daca profesăm într-un domeniu tehnic, ne place sa realizăm planuri topografice ridicate la rangul de arta. Ne respectăm clientii, ne iubim profesia și dorim constant să invățăm lucruri noi împreună. Activitatea se desfășoară în județul Bacău iar programul de lucru este de luni până vineri de la ora 8 la 17, cu o oră pauză la prânz.

Despre SC TOPO GEO TECHNICS SRL

Societatea noastra a fost infiintata in anul 1997 si are drept obiect principal de activitate executarea lucrarilor de topografie, geodezie si cadastru. Pentru executia lucrarilor, societatea foloseste intreaga experienta acumulata de-a lungul timpului de catre personal specializat si autorizat de ANCPI. Firma dispune de aparatura, tehnica de calcul si software cerute de exigentele in domeniu, precum: receptoare GNSS RTK si statii totale verificate si rectificate conform cerintelor normelor metrologice. Avand o experienta vasta, de peste 20 de ani, suntem capabili sa oferim clientilor nostri cele mai bune solutii la problemele de cadastru si topografie cu care se confrunta.

Website: www.topogeo.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Bacău,
    Bacău Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Masuratori terestre si cadastru
  • Permis de conducere: Nu