INTERNSHIP Smithfield Romania - SC Smithfield Romania SRL

Anunț publicat pe 21 May 2021

21 posturi disponibile - Productie

Descrierea candidatului ideal

Candidatul ideal: organizat, ambitios, dispus la lucru in echipa, spirit de initiativa

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

In functie de repartizare, candidatul va participa la toate activitatiile specifice urmatoarelor tipuri de locatii: - Centru de vieri si Laborator I.A.; - ferma de Reproductie (sector de Reproductie si gestatie si sector de Maternitate); - ferma de Crestere si ingrasare (sector Tineret si sector Grasi); - Fabrica de Nutret Combinat. Se ofera: - cazare, - transport de la locul de cazare la locul desfasurarii activitatii si retur; - o masa calda /zi; - tichete de masa pentru fiecare zi lucrata; - fiecare candidat selectat va avea contract de munca pe perioada determinata (6 saptamani); - salariu atractiv.

Despre SC Smithfield Romania SRL

Website: www.smithfield.ro

  • Tip job: Sezonier
  • Locatie: Timiș,
    Timișoara Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 21
  • Departament: Productie
  • Permis de conducere: Nu