CONSULTANT VANZARI IN DOMENIUL HORTICOL - SC MARCOSER SRL

Anunț publicat pe 12 Nov 2021

1 post disponibil - VANZARI + TEHNIC

Descrierea candidatului ideal

Respectul, pasiunea, increderea, curajul, integritatea si responsabilitatea sunt principalele valori ale companiei noastre, iar daca si tu le impartasesti afla ca ne cautam un coleg sau colegă pentru postul de consultant vanzari in domeniul horticol . Candidatul ideal: - Este pasionat de horticultura (pomi fructiferi, vita de vie, arbusti fructiferi , legume, flori) ; - Are o atitudine proactiva si pozitiva ; - Poate utiliza limba engleza intr-o conversatie ; - Este absolvent de studii superioare in domeniul agricol, profil: Horticultura, Agricultura; - Detine permis auto in vederea deplasarilor la parteneri.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

DESCRIERE JOB SI RESPONSABILITĂTI : - Mentine si dezvolta relatiile cu partenerii in zona arondata ; - Dezvolta si extinde portofoliul de clienti din zona ; - Promoveaza si dezvolta portofoliul de produse comercializate de parteneri ; - Participa la training-uri si intalniri cu partenerii ; - Identifica noi potentiali client; - Sustine lansarea de noi produse ; - Ofera consultanta profesionala privind tehnologiile de cultura (pomi fructiferi, vita de vie, arbusti – ex. afini, legume, flori) ; - Realizeaza vizite la partenerii companiei pentru acordarea asistentei tehnice in cadrul culturilor; - Este in stransa legatura cu echipa de marketing si pune la dispozitia acesteia informatii relevante pentru realizarea unor campanii de succes. BENEFICII: - posibilitate de a creste si de a se dezvolta intr-o echipa tanara si dinamica; - posibilitate de dezvoltare profesionala si personala; - participare training-uri de specializare; - autoturism, laptop şi telefon de serviciu ; - salariu motivant, tichete de masa. Aşteptăm CV-urile pe adresa: resurseumane@marcoser.ro

Despre SC MARCOSER SRL

Marcoser este o afacere de familie, 100% romaneasca, fondata in anul 2005, lider pe piata din Romania in ceea ce priveste consultanta in legumicultura si furnizarea unei game largi de produse pentru acest domeniu. La Marcoser furnizam clientilor nostri produse, tehnici si servicii de cea mai inalta calitate, la preturi corecte si dupa ce au fost testate in ferma Marcoser. Scopul nostru este de a ajuta fermierii din Romania sa obtina culturi de legume mai roditoare, fara reziduri de pesticide si mult mai sanatoase pentru consumatori. Respectul, pasiunea, increderea, curajul, integritatea si responsabilitatea sunt principalele valori ale companiei noastre.

Website: marcoser.ro

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Satu Mare,
    Satu Mare Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: VANZARI + TEHNIC
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da