Consilier inginer horticol - SC MARCOSER SRL

Anunț publicat pe 12 Oct 2020

1 post disponibil - DEZVOLTARE + TEHNIC

Descrierea candidatului ideal

Deoarece suntem o companie în continuă evoluţie, căutăm să ne mărim echipa cu un coleg sau colegă pentru postul de consilier inginer horticol. Candidatul ideal: sociabil, comunicativ, cu spirit de echipă, absolvent de studii superioare în horticultura (specializare viticultură), experienţă de lucru in domeniu viticol minim 3 ani, permis auto categoria B.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Nivel job : middle level; Oferă consultanţă profesională privind tehnologia de cultură a viţei de vie. Realizează vizite la clienţii companiei pentru acordarea asistenţei tehnice în cadrul culturii de viţă de vie. Organizează loturi de produse – agronutrienţi necesare culturii viţei de vie. Contribuie la dezvoltarea portofoliului de clienţi. Beneficii: - salariu competitiv; - mediu de lucru într-un colectiv tânăr; - posibilităţi de avansare şi dezvoltare personală şi profesională; - autoturism şi telefon de serviciu . Va rugam trimiteti CV-ul la adresa de email : resurseumane@marcoser.ro

Despre SC MARCOSER SRL

Marcoser este o companie înființată în anul 2005, de către 2 tineri ingineri, ce are ca obiect principal de activitate consultanța profesională în legumicultură. În prezent, Marcoser este lider pe piața de inputuri și consultanță profesională în legumicultură printr-o rețea de peste 100 de distribuitori în România și R. Moldova și printr-un magazin specializat în bazinul legumicol Matca. De asemenea, Marcoser a înființat în anul 2006 și un site de consultanță legumicolă, care în prezent s-a transformat în cel mai mare magazin online de inputuri, dedicat cultivatorilor de legume în solar și în câmp. De-a lungul anilor, compania Marcoser a reușit să construiască o relație solidă cu legumicultorii și colaboratorii, datorită echipei de specialiști, care le oferă produse și tehnologii testate și adaptate în prealabil condițiilor din România.

Website: marcoser.ro

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Galați,
    Matca Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: DEZVOLTARE + TEHNIC
  • Experienta minima: 36 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu