ghizi turism (limbile germana, olandeza, poloneza) - SC KARPATEN HOTELS SRL

Anunț publicat pe 26 Jul 2019

1 post disponibil - OUTGOING

Descrierea candidatului ideal

- bun cunoscator a uneia sau mai multora din limbile germana, oladeza, poloneza, franceza; -f lexibil, activ, politicos, consecvent, sociabil, comunicativ. - experienta de minim 1 an in domeniul turistic si/sau pe un post de ghid; - cunostinte avansate de geografie; - excelente cunostinte privind piata de produse turistice si particularitatile ei; - cunostinte avansate de limba engleza, franceza si/sau germana, exprimare fluenta; - abilitati foarte bune de comunicare si negociere; - calitati organizatorice, dinamism, seriozitate, initiativa; - discurs elegant si documentat, rafinament; - prezenta carismatica, atitudine convingatoare, rabdare consistenta; - disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari; - permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Sarcini si indatoriri specifice: - stabileste relatii optime cu clientii si cu reprezentantii hotelurilor, pentru rezolvarea in timp util si in bune conditii a tuturor problemelor ocazionale. - prospecteaza piata de profil in vederea optimizarii continue a serviciilor. Responsabilitati ale postului: - raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice preluate/asumate. - raspunde pentru siguranta clientilor pe parcursul desfasurarii programului turistic. In urma recrutarii, se asigura scolarizare in meseria de ghid turism de catre o institutie acreditata de Ministerul Turismului, costurile fiind suportate de agentia noastra

Despre SC KARPATEN HOTELS SRL

  • Tip job: Sezonier
  • Locatie: București,
    Sector 2 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: OUTGOING
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza, Gemana, Franceza
  • Permis de conducere: Nu
  • Salariu oferit: 1000 €