Inginer Proiectant Sisteme de Irigatii - SC INTTECH INDUSTRY SRL

Anunț publicat pe 03 May 2019

1 post disponibil - TEHNIC

Descrierea candidatului ideal

- Studii tehnice superioare - Cunostinte foarte bune de Autocad, MS Office - Experienta specifica reprezinta un avantaj - Cunostinte in elaborarea proiectelor pentru sistemele de irigare agricole / landscape sau similar, retele alimentare cu apa, statii de pompare; - Cunostinte de calcul antemasuratori si liste de cantitati; stabilire solutii de proiectare - Cunostinte medii de limba engleza - Abilitati de comunicare cu clientii si abilitati de lucru in echipa

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilitati: - Preluare cerere de oferta (schite + tema de proiectare), clarificarea detaliilor cu clientul - Elaborare proiecte tehnice - Colaborare cu echipa tehnica la definirea si apoi la implementarea proiectelor - Ofertare pe baza proiectului / devizului sub coodonarea departamentului de vanzari - Consultanta de specialitate catre clienti Beneficii: Salariu in concordanta cu experienta si performanta Mediu de lucru placut Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala Training de specialitate Transmiteti CV-ul la: inttech@inttech.ro

Despre SC INTTECH INDUSTRY SRL

Solutii complete in irigatii. Produse pentru intretinerea gazonului, seminte de gazon, ingrasaminte, gradinarit. Import si distributie sisteme de irigatii (aplicatii rezidentiale si agricole) Reprezentant exclusiv HUNTER pentru Romania Distributie fittinguri, conducte, accesorii – pentru retele de apa Proiectare sisteme de irigatii, retele de apa Asistenta tehnica la instalare Organizare de cursuri de specialitate Peste 1.000 articole cu stoc Distributie nationala si internationala (Moldova) Sisteme informatice performante Personal specializat

Website: https://www.irrishop.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Corbeanca Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: TEHNIC
  • Experienta minima: 6 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu