Consilier Vanzari - SC INTTECH INDUSTRY SRL

Anunț publicat pe 03 May 2019

1 post disponibil - Vanzari

Descrierea candidatului ideal

- cunostinte bune Microsoft Office; - studii superioare - viteza si acuratete in operarea PC; - abilitati de comunicare si de lucru in echipa; - atentie la detalii si mediculozitate; - punctualitate si responsabilitate; - disponibilitate

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Descrierea postului Ajuti colegii din vanzari si facturare in vederea onorarii comenzilor plasate direct in magazinul de prezentare sau online (email sau comenzi e-shop) si oferi suport pentru activitatile din magazin (strangerea materialelor/ organizare/ receptionare etc.) Amenajarea si monitorizarea stocurile de marfa de la rafturile showroom- ului si ale magazinului/depozitului Comunicarea permanenta cu colegii din vanzari si facturare Efectuarea receptiei de marfurilor primite de la furnizori Ofera ajutor la incarcarea marfurilor in mijloacele de transport Ce iti oferim? Salariu si beneficii intotdeauna la timp si pe masura experientei si pregatirii Experienta de lucru intr-o companie in continua dezvoltare Un mediu de lucru placut, interesant, cu perspective; Program stabil Acces la formare profesionala, traininguri Posibilitatea reala de a avansa ( incurajam avansarea din interiorul companiei in detrimentul angajarilor din afara acesteia) Transmiteti CV-ul la: inttech@inttech.ro

Despre SC INTTECH INDUSTRY SRL

Solutii complete in irigatii. Produse pentru intretinerea gazonului, seminte de gazon, ingrasaminte, gradinarit. Import si distributie sisteme de irigatii (aplicatii rezidentiale si agricole) Reprezentant exclusiv HUNTER pentru Romania Distributie fittinguri, conducte, accesorii – pentru retele de apa Proiectare sisteme de irigatii, retele de apa Asistenta tehnica la instalare Organizare de cursuri de specialitate Peste 1.000 articole cu stoc Distributie nationala si internationala (Moldova) Sisteme informatice performante Personal specializat

Website: https://www.irrishop.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Ilfov,
    Corbeanca Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vanzari
  • Experienta minima: 6 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu