Reprezentant medical - Medic veterinar - S.C. BISTRI-VET S.R.L.

Anunț publicat pe 26 Mar 2019

3 posturi disponibile

Descrierea candidatului ideal

• Absolvent al facultății/colegiu de Medicină Veterinară; • Disponibilitate la deplasări în zona de Sud a ţării; • Abilități excelente de relaționare, comunicare și negociere; • Să înțelegi nevoile clienților și să dai dovadă de capacitate de convingere, perseverență și foarte bună organizare; • Persoană dinamică, orientată spre câștig; • Experiența într-un post similar constituie un avantaj; • Posesor permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilități: Extinderea pieței şi creșterea vânzărilor în cadrul zonei alocate: - inițiază, dezvoltă şi menține relațiile cu clienții şi medicii veterinari; - vizitarea şi atragerea de noi clienți; - prezentarea ofertelor de produs, prezentarea şi implementarea programelor comerciale; - îmbunătățirea relației cu punctele de vânzare; - solicitarea periodică a comenzilor de la clienții din portofoliu; - prospectarea pieței şi identificarea potențialului acesteia; Beneficii/Ce oferim: • Pachet salarial atractiv bazat pe criterii de performanţă (salariu fix + bonus în funcție de rezultate); • Training de specialitate; • Alte beneficii (maşină de serviciu, telefon, tableta etc.); • posibilități reale de avansare • Program de lucru flexibil; • Mediu de lucru dinamic (care încurajează creativitatea, performanţa); Detalii la tel. 0738 643 326 CV-urile se trimit pe adresa cariere@bistrivet.ro

Despre S.C. BISTRI-VET S.R.L.

S.C. Bistri-Vet S.R.L. cu sediul social în Bistrița, are ca domeniu de activitate importul și distribuția medicamentelor de uz veterinar, produselor parafarmaceutice, furajelor si aditivilor furajeri, hranei și accesoriilor pet, produselor pentru asigurarea igienei și biosecurității. Activitatea noastră se desfășoară pe întreaga suprafață a României iar produsele noastre pot ajunge la clienții noștri direct prin reprezentanții firmei și/sau prin curierat rapid. Forța noastră de vânzări se concentrează asupra medicilor veterinari și a fermierilor din România. Activăm în domeniul importului și distribuției de produse farmaceutice, biologice (vaccinuri, injectabile), aditivi (vitamine, suplimente alimentare), alimente pentru animale de companie, precum și consumabile și instrumente medicale, de mai bine de 10 ani. Misiunea noastră este de a oferi comunității veterinare o valoare superioară, inovare şi sprijin profesional. Portofoliul de produse ajunge la clienți prin intermediul reprezentanților noștri de vânzări și prin intermediul site-ului nostru. Echipa de vânzări Bistri-Vet este alcătuită din 21 persoane și oferă asistență clienților din întreaga țară. Fiind o companie în creștere, suntem în căutare de angajați noi, astfel încât să creștem portofoliul de clienți și produsele noastre să ajungă la aceștia în modul cel mai eficient și mai sigur posibil.

Website: https//:bistrivet.ro

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 3
  • Departament:
  • Permis de conducere: Nu