Echipa Pentru Fermier se mărește, căutăm medic veterinar! - REYRAVOS TRADE SRL

Anunț publicat pe 24 Jun 2021

1 post disponibil - Sanitar Veterinar

Descrierea candidatului ideal

Noi ne dorim o persoană dinamică și pozitivă, un bun profesionist, atent la nevoile clienților, disponibil și implicat în tot ceea ce face, totul în spiritul dragostei și binefacerii pentru necuvântătoare!

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Echipа Pentru Fermier sе mărеște și căutăm coleg(ă) pеntru un post dе medic vеterinаr cu experiență la cаbinetul nostru din zonа Str. Smârdan 63. Se oferă mediu de lucru plăcut, salariu atractiv pe măsura competențelor. Noi ne dorim o persoană dinamică și pozitivă, un bun profesionist, atent la nevoile clienților, disponibil și implicat în tot ceea ce face, totul în spiritul dragostei și binefacerii pentru necuvântătoare! Oferim un spațiu de lucru foarte modern și bine echipat, o locație excelentă și un program flexibil. Vă așteptăm să ne cunoaștem pentru mai multe detalii! Bonusuri în funcție de performanțe.

Despre REYRAVOS TRADE SRL

Website: https://pentrufermier.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Brăila,
    Brăila Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Sanitar Veterinar
  • Experienta minima: 12 luni
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Da