Agenti Customer Care - Limba Romana - Quanta Resurse Umane S.R.L.

Anunț publicat pe 02 Sep 2019

1 post disponibil

Descrierea candidatului ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza in Bucuresti Agenti Customer Care, pentru cel mai mare magazin online din Romania, eMAG. Esti cu sau fara experienta, la inceput de cariera si cauti un loc de munca flexibil pe perioada nedeterminata, cu un program part-time sau full-time? Cerinte: - Abilitati de comunicare si relationare; - Orientare catre rezolvare de probleme; - Atitudine empatica, energica si centrata catre client.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilitati: - Principala responsabilitate consta in acordarea suportului clientilor companiei, prin e-mail, chat si telefon. Beneficii: - Programul de lucru vine in ajutorul tau si iti ofera flexibilitate in functie de timpul tau zilnic: 4 ore / 6 ore / 8 ore; - Asigurare de sănătate privata; - Acces la biblioteca "Bookster"; - Ai două coduri unice de reducere, prin care poți cumpăra produse vândute pe eMAG și Fashion Days la prețuri avantajoase. Lunar, ai acces la un buget pe care-l poti folosi pentru achizitionarea, in conditii avantajoase, a urmatoarelor: - Tichete de masa, - Turism intern (tichete de vacanta), - Pensie privata, - Cursuri limbi straine. Pentru mai multe informatii, te rog sa ma contactezi la mtrasca@quanta.com sau la numarul 0733 940 132.

Despre Quanta Resurse Umane S.R.L.

Quanta este o organizatie multinationala de origine italiana, specializata in servicii HR. In cadrul Grupului Quanta putem raspunde nevoilor clientilor nostri datorita abilitatilor noastre demonstrate de a recruta candidati specializati pentru roluri diverse, impreuna cu folosirea cunoasterii organizationale a diferitelor medii de productie. La nivel global suntem prezenti in 6 tari, incluzand Statele Unite ale Americii, Elvetia, Italia, Romania, Cehia si Brazilia.

Website: https://ro.quanta.com/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 2 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament:
  • Permis de conducere: Nu