Guest Experience Leader - responsabil ospitalitate - Premier Restaurants Romania SRL

Anunț publicat pe 25 Jun 2020

1 post disponibil - Operatiuni

Descrierea candidatului ideal

La McDonald’s, experiența pozitivă a vizitatorilor care pășesc pragul restaurantelor noastre este prioritară. Dacă îți place să interacționezi constant cu oamenii din jurul tău, atunci aplică pentru poziția de Guest Experience Guru. Plasarea comenzilor prin intermediul noilor kiosk-uri digitale este o experiență nouă pentru oamenii care nu sunt familiari cu sistemul tehnologic implementat recent în unele dintre restaurantele noastre. În calitate de Guest Experience Guru, vei avea ocazia să ajuți clienții și să le explici pas cu pas ce înseamnă inovația la McDonald’s. Astfel, te vei asigura că buna lor dispoziție rămâne intactă pe tot parcursul vizitei.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Responsabilitati principale: - Asisti în mod proactiv oaspeții în plasarea comenzii la Kiosk și în găsirea unei mese libere (ajuti la creșterea afacerii și la reducerea aglomerației din fața tejghelei); - Te asiguri că oaspeții au fost serviți cu acuratețe și că sunt multumiți de calitatea și prospețimea produselor; - Gestionezi cu încredere solicitări sau întrebări din partea clienților interesați să afle diferite informații; Beneficii: - Poti castiga de la 2500 lei net, salariu plus tichete de masa, - Ai flexibilitatea programului (program in ture, part-time sau full-time) - Te dezvolti pentru orice rol viitor in McDonald’s sau oriunde altundeva - Ai şansa să-ți dezvolți initiativa, abilitățile de comunicare si de lucru cu oamenii - Poți promova într-un timp scurt si in alte roluri in restaurante

Despre Premier Restaurants Romania SRL

De 25 de ani, McDonald’s este alături de clienții din România - le oferim produsele lor preferate și venim mereu cu inovații, deschidem restaurante noi, iar pe altele le transformăm într-un loc mai primitor și ne păstrăm promisiunea de a fi restaurantul preferat al clienţilor noştri. Începând cu anul 2016, McDonald’s este parte a familiei Premier Capital, partenerul pentru dezvoltare a restaurantelor McDonald’s din România, Estonia, Grecia, Letonia, Lituania și Malta. Premier Capital plc operează 149 de restaurante în zone de top, mai mult de jumătate dintre ele fiind cu McDrive și numerase cafenele McCafe. În România, McDonald’s este lider al pieței restaurantelor, cu 84 de restaurante și 39 de McCafe în 26 de oraşe. Până în prezent, McDonald’s a investit peste 900 de milioane de lei în România, are 5.500 de angajaţi şi primește zilnic peste 230.000 clienţi. Alte 18 milioane de lei au fost investiți în proiecte de educație și sănătate și peste 20.000 de familii sunt sprijinite prin intermediul Fundației Ronald McDonald. În 2018 a fost desemnat cel mai bun angajator pentru al cincilea an consecutiv, conform AON Hewitt România. Echipa McDonald’s e formată din oameni muncitori, ambițioși, pentru care interacțiunea cu alți oameni este o bucurie. Ne dorim să aducem în echipa noastră colegi dornici să învețe și să crească în cadrul unei echipe puternice și ambițioase.

Website: https://mcdonalds.ro/cariera

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Operatiuni
  • Experienta minima: 6 luni
  • Permis de conducere: Nu