Barista - McCafe - Premier Restaurants Romania SRL

Anunț publicat pe 12 Apr 2022

1 post disponibil - Operatiuni

Descrierea candidatului ideal

Prepararea cafelei este cel mai bun moment pentru a-ti incepe o noua zi? Atunci aplica pentru pozitia de Barista la McCafé si imparte mii de zambete oamenilor din jurul tau in timp ce le oferi energia de dimineata. Hai sa cream impreuna McMomente la McDonald’s!

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Despre tine: • Minim studii medii finalizate; • Orientat catre satisfacerea clientilor; • Ai o atitudine proactiva si esti orientat spre rezultate; • Te adaptezi repede schimbarilor si gasesti solutii rapide in orice situatie. Ce vei face? • Prepari bauturile preferate pe baza de cafea, la cele mai inalte standarde de calitate; • Asiguri satisfacerea clientilor prin oferirea unei experiente deosebite in cadrul McCafé; • Acumuleazi permanent noi cunostinte si iti dezvolti abilitati de lucru prin programele interne de training; • Asiguri prezentarea estetica a produselor (in vitrina/display). Beneficii: • Pachet salarial atractiv – 2300 RON la norma de 8 ore (suma compusa din salariu fix si tichete de masa in valoare de 20 Lei /zi lucrata); • Flexibilitate – iti poti organiza programul de lucru in ture de zi, ture de noapte si in ture de weekend, in functie de nevoile tale si de programul restaurantului in care vei lucra; • Ai 21 de zile de concediu de odihna si beneficiezi de zile libere pentru evenimentele speciale; • Proces rapid de promovare: toți managerii noștri sunt promovați din interiorul companiei; • Beneficiezi de 50% reducere la produsele tale preferate in timpul programului de lucru; • Posibilitatea de a lucra in restaurantul McDonald’s din apropierea casei (in limita posturilor vacante); • Training gratuit pentru dezvoltarea abilitatilor de comunicare, lucru in echipa sau abilitati specifice industriei alimentare. • Bonusuri și premii în funcție de performanța restaurantului • Posibilitatea de a recomanda prieteni sau cunoștințe și de a fi recompensat • Activități de voluntariat și ieșiri sau alte activități împreună cu echipa

Despre Premier Restaurants Romania SRL

De 26 de ani, McDonald’s este alături de clienții din România, le oferim produsele lor preferate și venim mereu cu inovații, deschidem restaurante noi, iar pe altele le transformăm într-un loc mai primitor și ne păstrăm promisiunea de a fi restaurantul preferat al clienţilor noştri. In Romania, McDonald’s este lider al pietei restaurantelor, cu 92 de restaurante si 47 de McCafe în 28 de orase si primeste zilnic pesteclienti. Suntem alaturi de comunitate si investim constant in proiecte de educatie si sanatate si "Tinem familiile impreuna" prin intermediul Fundatiei pentru Copii Ronald McDonald. Cu o echipă de peste de angajați în România, McDonald’s are o cultură organizațională bazată pe integritate și diversitate. Avem colegi de toate vârstele și cu interese diferite și investim în traininguri pentru dezvoltarea abilităților de comunicare, lucru în echipă sau abilități specifice industriei alimentare. Punem preț pe angajații noștri și le oferim un program flexibil, diferite recompense prin campaniile naționale de motivare, variante prin care își pot mări veniturile prin sporuri de noapte sau de weekend, precum și posibilitatea de a avansa rapid în echipă. Incepand cu anul, McDonald’s este parte a familiei Premier Capital, partenerul pentru dezvoltare a restaurantelor McDonald’s din Romania, Estonia, Grecia, Letonia, Lituania si Malta. Premier Capital opereaza peste 150 de restaurante in zone de top, mai mult de jumătate dintre ele fiind cu McDrive si numerase cafenele McCafe. Echipa McDonald’s e formată din oameni muncitori, ambițioși, pentru care interacțiunea cu alți oameni este o bucurie. Ne dorim angajăm noi colegi dornici să învețe și să crească în cadrul unei echipe puternice și ambițioase. Alatură-te echipei noastre pentru a scrie împreuna urmatoarele capitole din povestea Mcdonald’s!

Website: https://mcdonalds.ro/cariera

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Operatiuni
  • Permis de conducere: Nu