Tehnician/ mecanic motociclete - MOTORCYCLE HUB SRL

Anunț publicat pe 10 Apr 2022

2 posturi disponibile - service

Descrierea candidatului ideal

Vino să lucrezi alături de echipa MOTO-HUB BMW Motorrad. Procesul nostru permanent de dezvoltare presupune și recrutarea unor noi colegi. De data aceasta căutăm un tehnician moto, pasionat și priceput. Te pasionează intestinele motocicletelor? Prietenii tăi spun că ești un ”Dr. House” fără halat alb? Noi îți oferim condițiile pentru a-ți pune în practică abilitățile. Și nu doar atât. Avem pentru tine condiții de lucru excelente în cel mai mare centru de service BMW Motorrad din România, un pachet salarial motivant care este însoțit și de bonusuri, programe de training interne și externe. Contactează-ne și ne vedem la MOTO-HUB pentru o discuție despre cum vom avea un viitor împreună.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

- Diagnosticarea si repararea motocicletelor - Experienta de lucru pe motociclete BMW este un avantaj, dar nu este obligatorie

Despre MOTORCYCLE HUB SRL

BMW Motorrad Moto Hub este cel mai nou centru de service BMW Motorrad din România. Moto Hub include un magazin de piese şi accesorii, spaţiu de vânzare motociclete second-hand, servicii de rent-a-bike, tururi moto cu ghid profesionist în România şi străinătate. Este un centru monomarcă, deschis în 2018, care a fost extins la standardele BMW Motorrad în 2021 in urma unei investiţii de 300.000 de euro. Proiectul acoperă o suprafaţă de 750 m2 , din care 300m2 pentru service şi 450 m2 pentru showroom. Este cel mai mare centru de service BMW Motorrad din ţară, atât din perspectiva suprafeţei, cât şi a numărului de posturi de lucru, cu un total de 5, dintre care unul dedicat pentru urgențe și recepție directă, fără programare.

Website: https://bmw-motorrad-motohub.ro/

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 2
  • Departament: service
  • Permis de conducere: Nu