Angajeaza Tehnician topograf / Inginer Topograf - M&D Topograf Cons SRL

Anunț publicat pe 02 Aug 2021

1 post disponibil - Constructii

Descrierea candidatului ideal

- formare profesionala tehnica (studii de specialitate de preferat); - studii medii, superioare de scurta sau lunga durata; - experienta minim un an in lucrul cu echipamentele topografice (receptoare GPS si statii totale); - capacitate ridicata de gestiune si organizare a lucrarilor in teren si birou; - responsabilitate si seriozitate in indeplinirea sarcinilor trasate; - abilitati sporite de comunicare / caracter dezinvolt; - cunostinte de baza utilizare PC - Office (Word, Excel); - cunostinte de baza in utilizarea bazelor de date si platformelor CAD/GIS; - capacitatea de intelegere a aplicatiilor si activitatilor tehnice; - responsabilitatea si capacitatea de a respecta termenele proiectelor.

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Activitatea se desfasoara in exclusivitate pe santiere de constructii (topografie inginereasca pentru lucrari de drumuri si hidro-edilitare) in zona Bucuresti – Ilfov. 1) Efectueaza ridicari topografice in vederea determinarii cantitatilor de lucrari executate si realizeaza calculul acestor cantitati pe baza lor; 2) Efectueaza ridicari topografice; 3) Extrage datele din plansele proiectului (plan situatie, profil longitudinal, profile transversale), verifica aceste planse. topografic si materializeaza in teren aceste date. 4) Analizeaza si verifica corectitudinea datelor culese din teren , le prelucreaza si intocmeste pe baza acestora planurile post-executie. Beneficii: Membrii echipei M&D TOpograf Cons beneficiaza de: - laptop. - aparatura de lucru moderna. - prime de Paste, Craciun, vacanta - bonusuri periodice in functie de performantele obtinute - pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța

Despre M&D Topograf Cons SRL

Suntem o companie micuta ,la inceput de drum. Dorim sa oferim clientiilor nostri calitate si precizie .

Pentru a aplica la acest job trebuie sa va autentificati!

  • Tip job: Full time
  • Locatie: București,
    Sector 1 Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Constructii
  • Limbi straine: Engleza
  • Permis de conducere: Nu