Medic veterinar - L&D LUCA IND SRL

Anunț publicat pe 08 Jul 2020

1 post disponibil - Vaca lapte

Descrierea candidatului ideal

Absolvent de specialitate care sa iubească animalele, dornic sa câștige experienta practica, sa acumuleze informații noi în domeniu și sa pună în aplicare analiza performantelor fermei

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

Realizarea tratamentelor veterinare plamificate și ocazionale. Urmărirea indicatorilor de performanta specifici

Despre L&D LUCA IND SRL

Societatea noastră activează în domeniul agricol din 1994 și deține o ferma de vaci de lapte cu 1000 capete din care 350 vaci la muls Ferma se afla în plin proces de creștere a performantelor activităților desfășurate. In sectorul lvegetal cultivam aproximativ 600 ha teren, în special pentru producerea furajelor de calitate necesare sectorului zootehnic

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Brașov,
    Colonia Bod Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Vaca lapte
  • Permis de conducere: Nu