Peisagist - K K Studio de Proiectare SRL

Anunț publicat pe 03 Aug 2023

1 post disponibil - Proiectare peisagera

Descrierea candidatului ideal

Suntem în căutarea unui PEISAGIST să se alăture echipei K&K STUDIO DE PROIECTARE. Vei realiza întocmirea proiectelor de amenajare peisagera a spațiile publice, a parcurilor si zonelor urbane. Pentru a te potrivi acestui rol, va trebui să ai idei creative, să fii proactiv, și să demonstrezi atenție la detalii. Experienta profesionala in domeniu constituie un avantaj. Dacă ești interesat să aplici pentru această poziție, trimite CV-ul (portofoliu) pe adresa: office@knkstudio.ro. Așteptăm cu interes să ne cunoaștem!

Descrierea jobului, responsabilitati si beneficii

K&K STUDIO DE PROIECTARE sediu in mun.Cluj Napoca, str. Victor Deleu nr. 2,jud. Cluj Restaurare și reconversie funcțională clădiri cu valoare istorică și arhitecturală, amenajări de parcuri și spații publice, planuri urbanistice de regenerare urbană, construcții noi, amenajări interioare și amenajări peisagere.

Despre K K Studio de Proiectare SRL

Restaurare și reconversie funcțională clădiri cu valoare istorică și arhitecturală, amenajări de parcuri și spații publice, planuri urbanistice de regenerare urbană, construcții noi, amenajări interioare și amenajări peisagere.

Website: -

  • Tip job: Full time
  • Locatie: Cluj,
    Cluj-Napoca Vezi pe harta
  • Numar de posturi disponibile: 1
  • Departament: Proiectare peisagera
  • Experienta minima: 12 luni
  • Permis de conducere: Nu